World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Smisljamo zajednicki text

Ići dole 
+3
.*In the sky*.
Emma Aurora Cłarke
♥.Tangled.Forever.♥
7 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 9:54 pm

Evo ovako,ja zapocnem neki text,a vi ga produzavate recenicom,ili dve,zajedno smidljamo neki duuuuuugacak text,evo pocinjem!

Mi
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 9:55 pm

Mi smo...
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 9:55 pm

Mi smo najludja deca na
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 9:56 pm

Valjda treba jedna reč?

Mi smo najluđa deca...
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:00 pm

Ne ne mora rec,bilo koliko,mozes i 10 recenica ako zelis.

Mi smo najludja deca na
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:01 pm

Neka, više ćemo poštati ako bude jedna reč! xD
Mi smo najluđa deca na planeti.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:04 pm

Mi smo najluđa deca na planeti.Najvise
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:12 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:14 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:19 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"?
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:22 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"?Na tom takmicenju smo trebali
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:26 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:27 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona.I trebale smo da ostenemo budne celu noc.Ja jesam,uz kompjuter,ali Antonina
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:29 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:34 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takodje pobedila na takmicenju tehnologije!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:37 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici.........
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:38 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici.Ja sma takodje(Maka)pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji!Ponosim se sobom!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:42 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptyPet Okt 12, 2012 10:53 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoc od Make,ali joj Maka nije pruzala pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 9:18 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 10:40 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor.Onda je Maka postala jako popularna i naredjivala svima a i Antonini,ali su se na kraju pomirile i otisle na more.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 7:15 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!!
Nazad na vrh Ići dole
.*In the sky*.

.*In the sky*.


Broj poruka : 65
3D poeni: : 84727
Datum upisa : 11.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 8:00 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!!Onda sam se pojavila Bojana(ja)I volela je da se druzi sa njima,ali je nisu primale udrustvo,jer je volela sladoled.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89019
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 8:38 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!!Onda sam se pojavila Bojana(ja)I volela je da se druzi sa njima,ali je nisu primale udrustvo,jer je volela sladoled.Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled.Sve zajedno su jele meso.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84813
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text EmptySub Okt 13, 2012 8:50 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Smisljamo zajednicki text Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Smisljamo zajednicki text
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
World Of 3D Movies :: Off kutak :: Crazy kutak-
Skoči na: