World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ultra tinejdzerka

Ići dole 
+8
Lovely.Girl
Prince§§.Merida♥
I...Like...3D...
Blondie.♥
^In.The.Land^
ZoeDrake
Emma Aurora Cłarke
♥.Tangled.Forever.♥
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 9:36 am

First topic message reminder :

7.12.2012
Bila sam na Havajima.Upoznala mnogo dobrih ljudi.A pre svega B.F.F.!!!Monu!Mona je stvarno mnogo dobra i sve bi ucinila za mene kao i ja za nju.Cudno je,mislila sam da ti B.F.F. moze biti neko,neko koga poznajes oduvek,ali nije tako.S njom mi je super.Igramo se,druzimo uzivamo jedna drugoj u drustvu.

11.12.2012.
Pogodite sta!!!Mona ustvari zivi ovde.I to u istoj ulici kao i ja!Bicemo nerazdvojne.Obe smo krenule u drugu skolu.Vecu i lepsu.Kada smo dosli do skolskog dvorista bilo je velicanstveno.Uzivale smo u pogledu smao odatle.Divna velika sala,i razmi tereni,za odbojku,kosarku i fudba,pa cak i golf.Onda nas je iz sanjarenja probudilo skolsko zvono.Usli smo onda nas je nastavnica predstavila bla,bla,bla...mrzela sam ovo,e onda smo sele u klupu.Svidjali su sam se casovi i nastavnici.Pitam se kako ce biti kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info

AutorPoruka
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 EmptyPon Okt 15, 2012 4:44 am

Evo ga,mada je kratak.


Necu vam reci datum,davno sam prestala da brojim godine i dane.Ovde gore sve je lepse.Ovde preovladava moja omiljena boja,bela.Mogu da letim,hahaha,zvuci neverovatno ali istinito.Mislim,ja sam u raju.Da li sam to zasluzila to zna neko ko me je ovde poslao.A znate li sta radim svaki dan?Silazim kao duh,niko me ne vidi,ja sidjem i gledam,majku,oca,sestru i brata.Tada se rastuzim kada ih vidim nesrecne.Ponekad im masem i derem se,mada je neuspesno.Oni ne mogu ni da me vide ni cuju.Da bar mogu da se igram sa zivotinjama,mada,one me vide,samo ljudi ne mogu,ali one se plase cim me vide.Ali zato volim da se ljuljam xD.Mislim da propadam kroz ljuljasku xD.Ali imam problem sta god da pokusam da uzmem prodje mi kroz ruku ili telo,ali kada nesto uspem da uzmem kada ljudi to vide dolaze ovde zacudjeni i masu mi kroz telo xD.O ne!Vreme je za rucak gore,moram da idem,vidimo se.....pa.....hmmm......ne znam za koliko,verovatno nikad!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
ZoeDrake
Admin
ZoeDrake


Broj poruka : 328
3D poeni: : 85263
Datum upisa : 03.10.2012

Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 EmptyPon Okt 15, 2012 4:46 am

Odlican je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 EmptyPon Okt 15, 2012 4:49 am

Hvala,hvala,hvala svima dragi citaoci ove price!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Oću da rešimo svađu! ODRS

Oću da rešimo svađu! ODRS


Broj poruka : 386
3D poeni: : 85613
Datum upisa : 11.10.2012
Lokacija : U normalnom svetu, ne tamo gde Natalija sere, jebote

Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 EmptySre Okt 24, 2012 11:26 pm

Jao kako glupo! Nista gluplje nisam citala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultra tinejdzerka   Ultra tinejdzerka - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ultra tinejdzerka
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
World Of 3D Movies :: 3D Filmovi :: Vasi 3D filmovi-
Skoči na: