World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Dobrodošli na savršen forum AKO MRZITE NATALIJU!
World Of 3D Movies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Smisljamo zajednicki text

Ići dole 
+3
.*In the sky*.
Emma Aurora Cłarke
♥.Tangled.Forever.♥
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPet Okt 12, 2012 9:54 pm

First topic message reminder :

Evo ovako,ja zapocnem neki text,a vi ga produzavate recenicom,ili dve,zajedno smidljamo neki duuuuuugacak text,evo pocinjem!

Mi
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info

AutorPoruka
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 8:52 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace!Maka je nije pojela.Naisla je na jednog papagaja i odlucila da ga zadrzi.Otisle su kuci.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84853
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 8:55 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD)
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 8:57 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD)Onda je Maka dosla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj)Maka je bila ljuta.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84853
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:01 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:03 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam.Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke,a Lilly je prikacila privezak gde pise Antonina Vucenovic.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84853
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:06 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:09 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otisla i plakala za svojim Kicom,ali se odjednom stvorio Kica i ziveli su srecno.Dosla je kod Anja,ali je ovog puta imala jako cvrst kavez!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84853
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:12 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:15 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Emma Aurora Cłarke
Admin
Emma Aurora Cłarke


Broj poruka : 596
3D poeni: : 84853
Datum upisa : 03.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySub Okt 13, 2012 9:39 pm

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xD
Nazad na vrh Ići dole
^In.The.Land^

^In.The.Land^


Broj poruka : 313
3D poeni: : 85479
Datum upisa : 05.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 1:16 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:39 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Dijanaaaaa (:

Dijanaaaaa (:


Broj poruka : 25
3D poeni: : 84603
Datum upisa : 15.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:40 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:43 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Dijanaaaaa (:

Dijanaaaaa (:


Broj poruka : 25
3D poeni: : 84603
Datum upisa : 15.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:45 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xD
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:48 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Dijanaaaaa (:

Dijanaaaaa (:


Broj poruka : 25
3D poeni: : 84603
Datum upisa : 15.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:51 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xD
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:53 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Dijanaaaaa (:

Dijanaaaaa (:


Broj poruka : 25
3D poeni: : 84603
Datum upisa : 15.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:55 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.Onda smo sanjale košmare i otišle u školu i bile uspavane i upale smo u kanalizaciju xD.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyPon Okt 15, 2012 10:56 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.Onda smo sanjale košmare i otišle u školu i bile uspavane i upale smo u kanalizaciju xD.Onda smo se ponovo vratile u krevete i zaspale kao klade.Spavale smo nekoliko nedelje,propustile smo smak sveta xD.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
Dijanaaaaa (:

Dijanaaaaa (:


Broj poruka : 25
3D poeni: : 84603
Datum upisa : 15.10.2012

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyUto Okt 16, 2012 3:49 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.Onda smo sanjale košmare i otišle u školu i bile uspavane i upale smo u kanalizaciju xD.Onda smo se ponovo vratile u krevete i zaspale kao klade.Spavale smo nekoliko nedelje,propustile smo smak sveta xD.Posle toga smo mesečarile 10 nedelja u pižamama xD.
Nazad na vrh Ići dole
♥.Tangled.Forever.♥
Admin
♥.Tangled.Forever.♥


Broj poruka : 1823
3D poeni: : 89059
Datum upisa : 01.10.2012
Lokacija : In the 3D Movie

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyUto Okt 16, 2012 4:07 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.Onda smo sanjale košmare i otišle u školu i bile uspavane i upale smo u kanalizaciju xD.Onda smo se ponovo vratile u krevete i zaspale kao klade.Spavale smo nekoliko nedelje,propustile smo smak sveta xD.Posle toga smo mesečarile 10 nedelja u pižamama xD.Onda smo se probudile i shvatile da je sve to bio san prouzrokovan prevelikim poslom.
Nazad na vrh Ići dole
https://wo3m.serbianforum.info
xixić.♥

xixić.♥


Broj poruka : 13
3D poeni: : 84573
Datum upisa : 15.10.2012
Lokacija : Zemlja?

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptySre Okt 17, 2012 1:29 am

Mi smo najluđa deca na planeti. Najviše su lude Maka i Antonina. xD Da li ste znali da smo bile prve u školi na takmičenju "Najluđe"? Na tom takmičenju smo trebale da glumimo slona. I trebale smo da ostenemo budne celu noć. Ja jesam, uz kompjuter, ali Antonina je ostala budna uz TV!Maka tj. ja sam takođe pobedila na takmicčnju tehnologije! Ali ja Antonina sam pobedila na takmičenju u pevanju, glumi, muzici. Ja sam takođe(Maka) pobedila i postala najpopularnija 3D animatorka u zemlji! Ponosim se sobom! Ali za to vreme, ja, Antonina, sam postala najbolja glumica na svetu!Onda je Antonina propala i trazila pomoć od Make, ali joj Maka nije pružala pomoć. Na kraju sam se sama digla na noge! Kada je Maka propala i molila me da joj pomognem bacila sam je kroz prozor. Onda je Maka postala jako popularna i naređivala svima a i Antonini, ali su se na kraju pomirile i otišle na more. Pre pomirenja Antonina, ja, sam je šutnula kroz prozor, a posle toga smo otišle na more u "znak pomirenja" i pošto smo lude, gledale smo Pepu pig na TV-u i obe smo se slagale da je to najj crtać na svetu! Nismo lagale! Tako smo pobedile za najluđe na svetu!!! Onda sam se pojavila Bojana(ja) i volela je da se druži sa njima, ali je nisu primale u društvo, jer je volela sladoled. Na kraju su joj dale jer je rekla da ne voli sladoled. Sve zajedno su jele meso. Onda su videle jednu mačku debelu, preslatku, mekanu, i dali su joj ime Lili. Onda su nju pojeli, a Antonini je bilo žao jadne mace! Maka je nije pojela. Naišla je na jednog papagaja i odlučila da ga zadrži. Otišle su kući. Lili su nekakvom magijom vratili u život i Lili je kog kućeee!(kod mene, Antonine, mamice! xD) Onda je Maka došla sa svojim papagajem kod Antonine i Lily je pojela Kicu(tako se zvao papagaj) Maka je bila ljuta. Ali je nije Lily pojela! Već druga maca koja je uletela kroz vrata! Maka je malčice vikala na Lily a ona se uplašila i pobegla, Antonina se uplašila. "LILLLLYYYYYY! VRATI SE BEBO MOJAA!" vikala sam. Maka je uzela Lily i bacila je Antonini u ruke, a Lilly je prikačila privezak gde piše Antonina Vučenović. A Antonina joj je skinula taj privezak i stavila privezak gde piše "Lilly, najslađa maca sveta"! Very HappyMaka je otišla i plakala za svojim Kicom, ali se odjednom stvorio Kica i živeli su srećno. Došla je kod Anje, ali je ovog puta imala jako čvrst kavez!!! Onda su zajedno svi gledali Pepu Pig! xDDDDDDA neverovatno i Kica i Lily su izgledali srecno kao da vole taj crtani xD. I jesu, i svi su živeli srećno do kraja Pepe! xDOnda su otisli u bazen i smejali se,pa su se napili od alkohola.Otisli smo kod nekih decaka i zezali se sa njima pa smo krenule kuci i pale na sred ulice.Posle smo igrali indijanski ples i pevali seljačke pesme xD.Onda smo jedva dosle kuci i jos pile,a onda smo spavale cela 3 dana.Onda smo se prebudili i otišli u kuhinju malo još pile i alkohol nam je prošao kroz nos i kukale smo celu nedelju xDNismo nista jele ni pile samo smo igrale i pevale!Onda smo se umorile i neki muškarci su nam pod guzicu smestili prdi-jastučić i mislilo se da smo mi prnule i svi su nam se smejali xDOnda smo im opalile samare i vratile se da spavamo u krevete jer smo bile pospane.Onda smo sanjale košmare i otišle u školu i bile uspavane i upale smo u kanalizaciju xD.Onda smo se ponovo vratile u krevete i zaspale kao klade.Spavale smo nekoliko nedelje,propustile smo smak sveta xD.Posle toga smo mesečarile 10 nedelja u pižamama xD.Onda smo se probudile i shvatile da je sve to bio san prouzrokovan prevelikim poslom.Zaspale smo..
Nazad na vrh Ići dole
Oću da rešimo svađu! ODRS

Oću da rešimo svađu! ODRS


Broj poruka : 386
3D poeni: : 85613
Datum upisa : 11.10.2012
Lokacija : U normalnom svetu, ne tamo gde Natalija sere, jebote

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2012 9:16 pm

RESTART!Idemo ispocetka!

Natalija je....
Nazad na vrh Ići dole
Oću da rešimo svađu! ODRS

Oću da rešimo svađu! ODRS


Broj poruka : 386
3D poeni: : 85613
Datum upisa : 11.10.2012
Lokacija : U normalnom svetu, ne tamo gde Natalija sere, jebote

Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2012 9:18 pm

Natalija je današnja kurva! Kurva! Kurva! Svi je gađaju govnima dok se jebe sa članovima grupe "iznervirati dobre ljude"!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisljamo zajednicki text   Smisljamo zajednicki text - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Smisljamo zajednicki text
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
World Of 3D Movies :: Off kutak :: Crazy kutak-
Skoči na: